ג'סטין ביבר, קבל פרגון

ג'סטין ביבר קיבל פיסקר קרמה ליומולדת 18. הכל יחסי ציבור, אבל אם תהרהרו בזה מעט, יכול להיות שזוהי הידיעה הכלכלית הכי חשובה ששמעתם השבוע
פיסקר קרמה, ג'סטין ביבר

ב-1 במרץ 2012 חגג כוכב הפופ הצעיר ג'סטין ביבר את יום הולדתו ה-18. בין שפע המתנות שהוא קיבל ליומולדת היתה גם אחת בשווי 100,000 דולר – פיסקר קרמה, מכונית חשמלית.
המתנה הוענקה לו ע"י המנג'ר שלו, סקוט בראון, בתוכנית הטלויזיה של אלן דג'נרס.

הכל יחסי ציבור, אבל אם תהרהרו בזה מעט, יכול להיות שזוהי הידיעה הכלכלית הכי חשובה ששמעתם השבוע. דור שלם קיבל בבת אחת מודעות חיובית, יוקרתית וצעירה לרעיון המכונית החשמלית. כל מי שהאסוציאציה שלו למכונית חשמלית היא קלנועית לסניור סיטיזנס נחשף לרכב מהודר ששואב את המראה שלו ממכוניות אקזוטיות כגון מזרטי ויגואר.

למי אכפת שפיסקר מתמודדת עם בעיות תזרים ואשראי. ממילא המהפכה החשמלית היא המשימה של הדור הבא. פיסקר אולי כבר לא תהיה שם כדי לקטוף את הפירות, אבל המורשת של ג'סטין ביבר נוע תנוע.

למי שנראה שאני מגזים במידת ההשפעה, אני מזכיר שג'סטין ביבר הוא תופעת האינטרנט הכי גדולה אי פעם. הוא עוקף את ליידי גאגא הרבה לפני הסיבוב, שם הוא עוקף את ליונל מסי בנונשלנטיות. אני חושב שהוא מנצח גם את הצפורים הזועמות.
אחח, כמה שאני רוצה לראות את הסטטיסטיקה של אתר פיקסר אוטומוטיב לפני ואחרי המתנה לג'סטין ביבר.

המוסיקה של ג'סטין ביבר, מן הסתם, היא לא ספל השוקו שלי – אבל חובה לפרגן.

***
התמונה: פיסקר קרמה, מתוך ידיעה על מתנת היומולדת של ג'סטין ביבר באתר ל.א.טיימס.

מאמרים אחרונים

בני אהרון, נדב ואביהו - פרשת שמיני

פרשת שמיני – אל תתחכם

בפרשת 'שמיני' יש אירוע אכזרי, שמתחולל לאורך שני פסוקים. יש לא מעט פרשנויות להתרחשות הזאת, שהיא לחלוטין מצמררת. בואו נסתכל על זה מזווית פרקטית

קרא עוד »