אודות הבלוג והבלוגר

קודם קראו לו 'החופר', אחר כך 'מגירות 2.0', אחרי זה פשוט 'הבלוג של רונן מאיר', ועכשיו, בגלגול הרביעי 'משני צדי ההר'. בלוג פוליטי של אקטיביסט שמאלני שהפך לליכודניק.
רונן מאיר
אודות הבלוג

בלוג 'משני צדי ההר' הוא גלגול רביעי (ואחרון כך אני מקווה) של בלוג אישי-פוליטי שהתחיל במערכת 'דה-מרקר קפה', עבר למערכת וורדפרס שיתופית, ואחריה למערכת וורדפרס עצמאית, ועכשיו כנ"ל אבל בדומיין אחר ובעיצוב אחר ובעיקר עם מנגוני ניהול יעילים יותר.

גלגול ראשון: 'החופר' בדה-מרקר קפה
מכונת כתיבה
גלגול שני: מגירות 2.0 בוורדפרס.קןם
גלגול רביעי: 'משני צדי ההר

קראו לו 'החופר', 'מגירות 2.0', 'הבלוג של רונן', ועכשיו 'משני צדי ההר', עפ"י המשמעות של סמל היין-יאנג שמייצג את הצד האפל והצד המואר של ההר.

כל מדרגה בדרך כללה גם תהליך של ניקוי התוכן.

הבלוג במתכונתו החדשה, תחת המיתוג 'משני צדי ההר' יכלול כמעט את כל התוכן שנצבר לאורך כל הדרך, בתוספת פוסטים נבחרים שפורסמו בפרופיל הפייסבוק שלי, ומאמרים חדשים.

עמכם הסליחה! העברת התוכן מהפלטפורמות הקודמות מתבצעת באיטיות, אבל תוך כמה שבועות זה יסתיים. כבר כעת יש לא מעט תוכן לעיונכם.

אני לא יכול לכתוב 'להנאתכם', כי הבלוג הזה אינו מהנה. זה בלוג פוליטי. אני מקווה שתמצאו אותו מעורר מחשבה.

מי אני?

אבא ל-3 בוגרים, תל-אביבי גיאוגרפית ונפשית, פרוד בלי זיקוקים, בעל עסק לייעוץ שיווקי ושירותי תוכן, אוהב כדורגל, אוהב מוזיקה, אוהב לקרוא, היסטוריון חובב. השכלה תיכונית עם בגרות "ריאלית" (5 יחידות), שנה אוניברסיטה בלימודי 'הנדסת תעו"נ', אוטו דידקט בתחום השיווק והדיגיטל. זכיתי גם להיות מרצה אורח במשך שנתיים באוניברסיטת אריאל.

בעבר הייתי מה שמכונה 'שמאלני' ואף אקטיביסט. בשנת 2000 נוצר סדק בתודעה "השמאלנית" שלי.

כאשר יש סדק נכנס אור, ואני נשאבתי לתהליך אישי יסודי של חיפוש עצמי, לימוד מחדש והתעוררות ציונית. היום אני 'ליכודניק'.

הבלוג 'משני צדי ההר' מייצג/מבטא/מספר את ההתפתחות הזאת. אני חושב שהוא גם מבטא תפיסת עולם פרקטית, ותחושת שליחות ציונית, ואני מקווה שתזהו אותן.

תודה.

מדיניות תגובות
כל התגובות עוברות בקרה לפני עלייתן לאתר. לפעמים לוקח לי זמן עד שאני מתפנה לעבור על תגובות. עמכם הסליחה.